مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

 

حق با شماست؛ تنوع در طرح و رنگ زيورآلات آنقدر زياد است كه انتخاب را با همه زيبايي‌هايش به يك اتفاق دشوار تبديل كند؛ اما يك راه ساده براي اين انتخاب‌هاي دوست‌داشتني البته قبل از اين‌كه زرق و برق آن‌ها شما را مبهوت كند وجود دارد و آن هم اين‌كه قبل از خريد، مسئله تناسب و هماهنگي را در نظر بگيريد اين شما، اين هم پيشنهادهاي ما البته با در نظر گرفتن راز تناسب‌ها.
 

حق با شماست؛ تنوع در طرح و رنگ زيورآلات آنقدر زياد است كه انتخاب را با همه زيبايي‌هايش به يك اتفاق دشوار تبديل كند؛ اما يك راه ساده براي اين انتخاب‌هاي دوست‌داشتني البته قبل از اين‌كه زرق  و برق آن‌ها شما را مبهوت كند وجود دارد و آن هم اين‌كه قبل از خريد، مسئله تناسب و هماهنگي را در نظر بگيريد مثلا اين‌كه انواع و اقسام گردن‌ آويزهاي بلند يا كوتاه براي  كدام چهره‌ها مناسب‌ترهستند يا حتي اين‌كه گوشواره‌هاي آويزي با چه مدل‌ صورت‌هايي سازگارترند. حالا اين شما، اين هم پيشنهادهاي ما البته با در نظر گرفتن راز تناسب‌ها.

اين مدل در شمار گردنبند‌هايي قرار مي‌گيرد كه به خاطر بلندي‌شان به همه اندام‌ها و گردن‌ها مي‌آيند اما به شرطي كه يقه و مدل بلوز‌تان را با آن هماهنگ كنيد.  البته يادتان باشد گردنبندهاي بلند و چند رشته‌اي معمولا با بلوزهاي يقه ايستاده و يقه اسكي ظاهر مناسب‌تري پيدا مي‌كنند.
ظريف و كشيده

‌ اين ست به خاطر ظرافتش براي خانم‌هايي مناسب است كه گردن‌هاي كوتاهي دارند آن هم از اين رو كه اين مدل و به طور كلي گردنبندهاي ظريف و ساده بالاتنه اين افراد را كشيده‌تر نشان مي‌دهند.
براي صورت‌هاي بيضي

اين مدل گوشواره‌هاي دكمه‌اي براي افرادي مناسب است كه صورت‌هاي كشيده يا بيضي شكل دارند، صورت‌هاي ظريف و استخواني هم مي‌توانند روي اين مدل حساب كنند، البته با در نظر گرفتن اين نكته كه اين گوشوار‌ه‌ها بيشتر از باقي مدل‌ها گوش‌هاي‌تان را نشان مي‌دهد.
گردنبندهايي كه از جلو بسته مي‌شود

‌اين ست به خاطر آويزهاي بلند و شلوغش به گردن‌هاي بلند و البته نه خيلي باريك مي‌آيد البته ويژگي ديگر اين گردنبند اين است كه در آن هيچ گيره يا قفلي نمي‌بينيد چون از جلو و به كمك حلقه‌هاي آويزش بسته مي‌شود.
چسبان

اين گردنبند طوقي شكل‌ طوري طراحي شده كه دقيقا دور گردن كيپ مي‌شود و به‌خاطر همين ويژگي براي خانم‌هايي كه گردن كوتاه يا پهن دارند نمي‌تواند انتخاب مناسبي باشد در عوض خانم‌هايي كه گردن باريك و بلند دارند، مي‌توانند روي اين انتخاب حساب كنند.
ظريف

اين گردنبند به خاطر ظرافتش، براي خانم‌هايي كه گردن كوتاهي دارند انتخاب مناسبي است. توصيه مي‌كنيم اگر بالاتنه‌تان خيلي ظريف نيست سراغ گردنبندهاي درشت و ضخيم نرويد چون اين انتخاب‌ها بالاتنه شما را درشت‌تر از حد معمول نشان مي‌دهد.
براي صورت مستطيلي

‌ اين مدل گوشواره به خاطر طراحي حلقه‌اي آن،  براي صورت‌هاي مستطيلي انتخاب مناسبي است چون زاويه‌هاي اين چهره‌ها را مي‌گيرد و باعث مي‌شود فرم صورت بهتر به نظر بيايد.
براي بلوزهاي يقه‌اسكي

‌اين ست به خانم‌هايي توصيه مي‌شود كه طرفدار گردن‌ آويزها و گوشواره‌هاي بلند و در عين حال ساده هستند. هماهنگ‌كردن اين ست با يك بلوز ساده يقه ايستاده يا حتي يقه اسكي شما را از انتخاب‌تان مطمئن‌تر مي‌كند.
شلوغ براي ساده‌ها

 اين گردنبند به خاطر شلوغي طراحي‌‌اش براي خانم‌هايي مناسب است كه معمولا ظاهري ساده دارند اما  اگر شما هم  اين مدل را مي‌پسنديد بايد دور لباس‌هاي شلوغ و پر طرح و رنگ خط بكشيد چون در اين صورت گردنبند شما آن‌طور كه بايد به چشم نمي‌آيد.
براي آن‌هايي كه صورت گرد دارند

‌افرادي كه صورت گرد يا گردن كشيده دارند، مي‌توانند روي اين گوشواره‌هاي آويزي حساب كنند چون اين مدل، گردي صورت را مي‌گيرد و در عوض حالت بيضي  شكل و كشيده‌تري به چهره آن‌ها مي‌دهد.

نوشته شده در دوشنبه 1391/2/11ساعت 14:39 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog